Engleska je slavila protiv Hrvatske, te će iz Dallasa otići s 3 boda.
Englezi su poveli preko Kanea koji je zabio iz penala za 1:0, izjednačio je sjajnim golom Baritona, pa je Kane opet zabio da bi Musa zabio za konačnih 2:2 u prvom poluvremenu.
U nastavku, izišla je na teren Hrvatska u kojoj se uglavnom vidio Livaković, ali ni on nije mogao sam. Na kraju su Englezi zabili 4 gola, nova 2 preko Bellinghama i Rashforda, naspram ukupno 2 Hrvatske.
Ništa nije gotovo, idemo pokazati tko je brončana sila svijeta!
TAGOVI: |
| Vaše ime | |
| Komentar | |