I dalje se sanira požarište na odlagalištu Uborak

Datum objave: 26.06.2026   Broj čitanja: 145
Iz Stožera podsjećaju kako je na području Grada Mostara i dalje je na snazi Odluka o proglašenju tehničko-tehnološke nesreće..
I dalje se sanira požarište na odlagalištu Uborak

Djelatnici Profesionalne vatrogasne postrojbe Mostar i dalje aktivno rade na sanaciji i osiguravanju požarišta na odlagalištu otpada Uborak.

Novonastali požar na deponiji, koji je bio uzrokovan paljenjem velike količine guma, uspješno lokaliziran i stavljen pod kontrolu, te u ovom trenutku nema prijetnji za okolne stambene objekte, izvijestili su iz Stožera civilne zaštite Hercegovačko-neretvanske županije (HNŽ).

Iz Stožera podsjećaju kako je na području Grada Mostara i dalje je na snazi Odluka o proglašenju tehničko-tehnološke nesreće, koja je donesena nakon izbijanja požara na Uborku 22. lipnja.

Stožer civilne zaštite Grada Mostara ponovno je apelirao na građane da se pridržavaju ranije izdanih preventivnih preporuka u cilju zaštite zdravlja i sigurnosti stanovništva, te je naglasio nužnost kontinuiranog praćenja službenih priopćenja i daljnjih uputa nadležnih gradskih službi.

Vaše ime
Komentar
 
Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.
    Sva prava pridržana  ©  GRUDE.COM  2006-2026
    Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

    Dizajn i programiranje: AVE-STUDIO