Bariši Šušnjaru još jedan mandat na čelu Udruge gospodarstvenika Posušje

Datum objave: 27.06.2026   Broj čitanja: 253
Predsjednik Skupštine u sljedeće dvije godine bit će Tomislav Marić iz KTM Brine.
Bariši Šušnjaru još jedan mandat na čelu Udruge gospodarstvenika Posušje

U restoranu Staza na Blidinju u četvrtak, 25. lipnja, održana je 24. Skupština Udruge gospodarstvenika Posušje, koja je bila izvještajnog i izbornog karaktera.

Na sjednici su usvojeni financijsko izvješće za 2025. godinu te izvješće o radu Udruge.

Za predsjednika Udruge i u novom dvogodišnjem mandatu ponovno je izabran Bariša Šušnjar iz tvrtke Binvest, dok je za dopredsjednika izabran Branimir Oreč iz Krora.

Predsjednik Skupštine u sljedeće dvije godine bit će Tomislav Marić iz KTM Brine.

Izabrani su i članovi Upravnog odbora:

Dalibor Vican (Viza Trans)
Mario Begić (FeMis)
Jerko Gavran (Odvjetničko društvo Gavran)
Željko Pavković (Malucanović)
Josip Leko (Okel Invest)

Po funkciji u Upravni odbor ulaze i predsjednik te dopredsjednik Udruge.

U Nadzorni odbor izabrani su:

Damir Vican (Miviko)
Stipan Mrvelj (Mrvelji)
Zoran Lončar (Zolo)

Novoizabrano vodstvo vodit će Udrugu gospodarstvenika Posušje u iduće dvije godine, s ciljem nastavka zastupanja interesa lokalnog gospodarstva i jačanja suradnje među poduzetnicima.

Bariši Šušnjaru još jedan mandat na čelu Udruge gospodarstvenika Posušje
Bariši Šušnjaru još jedan mandat na čelu Udruge gospodarstvenika Posušje
Vaše ime
Komentar
 
Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.
    Sva prava pridržana  ©  GRUDE.COM  2006-2026
    Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

    Dizajn i programiranje: AVE-STUDIO